Připravované

Cesty do Indie

Podzim 2019

Termín: Podzim 2019
Místo: Jodhpur

9. – 10.10. se bude vdávat moje drahá přítelkyně Kavita a před pár dny mi dorazilo nádherné pozvání. Tentokráte jsem již neváhala a svojí účast obratem potvrdila. Věřím, že budete letos moci se mnou prožít pravou indickou svatbu krok za krokem.

Všechno ostatní, co mi letošní rok přinese, budu do svého itineráře postupně doplňovat a určitě Vás
nezapomenu informovat a všem zajímavém a důležitém :o)

Cesty do Indie 2020

 

Další cesty budu do svého itineráře postupně doplňovat a určitě vás nezapomenu informovat a všem zajímavém a důležitém :o)

Proč právě se mnou

Indické cestování organizuji s cílem poznat skutečnou Indii, takže nečekej žádné 5* hotely, které najdeš stejné kdekoli po světě. Ubytování je slušné, vždy se snažím, aby bylo čisté s evropsou sprchou a záchodem. Jíme, kdy se nám chce, spíme, když se nám to líbí a hlavně vnímáme, prožíváme a  cítíme...

Můj partner je rodilý Ind, proto je to cestování tak trochu jiné. Nebudeme zavřeni v žádném turistickém komplexu, nebudeme Vás vozit po žádných luxusních obchodech pro turisty, ale budeme Vás „učit Indii“. Výhoda v porovnání s klasickým baťůžkařením je pak v tom, že Vám oba budeme celou dobu plně k dispozici a vedle volnosti, kterou budete mít, můžete plně využít našich znalostí místních poměrů.

A možná ještě jeden důvod proč právě se mnou. Z každé cesty, po odečtení nákladů na letenku, jde 5% platby na podporu základní školy v Kulu a mateřské školky v Joginder Nagaru. Více se o tomto projektu dočteš na tomto webu v sekci „Srdce pro Indii“

Rizika a jak je eliminovat

Vše se dočteš v části mého webu FAQ - Nejčastější otázky a odpovědi.