Připravovaná cesta do Íránu v říjnu 2019
Persie a moje poprvé
Ohromné dobrodružství v Íránu
Někdy v člověku musí rozhodnutí dlouho uzrávat a jindy zase přijde okamžik a vy víte, že prostě musíte :o) O Íránu jsem toho četla hodně, ale pak přišlo pár událostí, které vedly k tomu, že mám na stole koupené letenky.
Tak zaprvé, kamarád se přestěhoval z Austrálie do Íránu a poslal mi tohle úžasné video, kterým se také
můžete pokochat.
Za druhé, při mém relaxu v Qataru jsem na jedné své procházce obdivovala nádherné výrobky a ochutnávala vynikající cukrovinky. A jak si tak povídám s lidmi kolem, začali mě postupně upozorňovat na to, že tohle vše je právě z Íránu.
A nakonec jsem narazila na spřízněnou duši, která neváhala a v této myšlence mě podpořila. Takže, Zuzi, moc díky a těším se na naše společné dobrodružství.
Ani ne za tři měsíce už budeme v Persii a vy můžete naše cestování sledovat a prožívat alespoň tak trochu s námi.
Harmonogram cesty
1. den
2. den
Rizika a jak je eliminovat
Vše se dočteš v části mého webu FAQ - Nejčastější otázky a odpovědi.