NOVINKY - ARCHIV

Co už máme za sebou
aneb kde jsme se mohli v minulosti potkat?

2019

Indie - země, která mění životy

16.2.2019
Všechno letos začalo mojí přednáškou nebo spíš povídáním o Indii 16.2. v Trutnově. Jsem nadšená z pozvání, které jsem dostala od svých přátel a moc jsem si užila na povídání o zemi, která mě tolik ovlivnila.
CESTA DO INDIE – bez plánů, bez jasných cílů, jen se zpáteční letenkou. Tento rok, toto jaro. Jen s touhou potkat staré přátelé a poznat nová místa. Srdečně vás zvu, abyste na mém webu sledovali, kam mě tentokrát vítr zavanul a co nového mi osud dovolil zažít. Vše najdete na blogu - https://www.indiaforever.cz/rubrika/me-cesty/indie-kveten-2019/
Na základě požadavků několika úžasných lidiček ze školského prostředí jsem se rozhodla uskutečnit letní adventuru. Společně jsme si užili 3 týdny velkého dobrodružství, ve kterých jsme poznali 2 himalájské země (Kašmír a Ladakh), tři země centrální části severní Indie (Rajastan, Uttarpradesh, Uttarakhand) a department Dillí. O cestě se dočtete víc na blogu :)

2018

Tak to jsem nečekala, ale bude to stát za to! Chystám se totiž na svůj první cestovatelský večer do Heřmanova Městce na Chrudimsku a shodou náhod mě bude doprovázet můj Indický přítel Jogi :) Už teď začínám být nervózní. Přijeďte si naživo poslechnout nejnovější zážitky z mé poslední cesty. Těším se na Vás!

Cestovatelské odpoledne Neveklov

18.2.2018 ve 14:30 hod
Srdečně Tě zvu na své povídání o Indii doprovázené fotografiemi z mých cest. Poznej Orient ve své nejbarevnější podobě, pojď se pokochat kulturou a přírodou, zcela odlišnou od té naší a také se něco málo dovědět o mém projektu Srdce pro Indii. Součástí povídání bude i ochutnávka tradičních indických pokrmů a pravého indického čaje v úprave Tchaj.
Dobrovolné vstupné bylo určeno na nákup školních potřeb pro děti ve škole a školce v Kulu ve státě Himachal Pradesh.

Izrael

30.3.- 6.4. 2018
Byť je mojí životní láskou Indie, velice ráda poznávám i jiné země, jiné kultury. Tentokrát jsem si jela odpočinout a prožít Velikonoce 2018 v Izraeli. Mojí cestu jste mohli sledovat tady na blogu, koukněte na zápisky z cest :)

Severní Indie

Srpen 2018
Indie mě naučila improvizovat. Místo mé vytoužené cesty autobusem z Istambulu do Armitsaru jsem se v srpnu vydala „jen“ přímo do Indie. Byla to pracovně – dovolenková cesta s mými přáteli a přečíst si o ní můžete na blogu v rubrice Indie srpen 2018.

Indický večer v English clubu v Hradci Králové

9.11.2018
Anglický čaj, jízda autem vlevo, koloniální stavby, kriket, polo a mnoho dalšího je společné pro Anglii i Indii. Povídala jsem o zemi, která dokáže změnit myšlení. Indie byla ovlivněna Británií a přesto si zachovala svojí naprostou autentičnost. Povídala jsem nejen o přírodních scenériích a památkách UNESCo, ale především o lidech a svých příbězích. Bylo to skvělé! A přednášku navíc doplnil drobný prodej věcí z Indie, které nabízí eshop www.madeinindia.cz

2017

Online magazín vydal můj článek o Indii, zemi, která mi změnila život. Koukněte ;)

První společně pořádaná cesta do Indie

říjen 2017
Podzimní cesta do Indie ve znamení míst MUMBAJ a GOA. Je to oficiálně první cesta, kterou organizuji pro partu prima lidí, kteří Indii uvidí mýma očima a společně se mnou po boku. Sledujte na blogu :o)
Festival Kolem Světa 2017
V přažském hotelu Clarion se koná největší cestovatelský festival v ČR. A já už dnes můžu říct, že tam budu s Indií také! Hurá :) Moc se těším! Přijdete mě podpořit?