Nezapomenutelný den v Neveklově

Dnešní den byl pro mě skutečně významný. Poprvé jsem měla možnost přiblížit svůj projekt Indiaforever.cz ve svém vlastním městě. Neveklov je malé městečko, které má snad 3500 obyvatel i s přidruženými obcemi, a proto mě velice mile překvapilo, že i zde se najdou lidé, kteří mají chuť dovědět se něco více o mých cestách, prozkoumat se mnou pro mě tolik drahou zemi a vydat se alespoň virtuálně na expedici, která pro mě znamenala změnu myšlení i životního stylu.

Setkání proběhlo v místní modlitebně Církve bratrské a já tímto děkuji skvělému kazateli Tomáši Trávníčkovi za jeho podporu nejen během včerejšího odpoledne, ale během všech změn, kterými jsem já osobně prošla.

Bylo pro mě potěšením sejít se s Neveklováky a téměř v komorním prostředí jim ukázat zázrak poznání nové kultury, víry a tradice.

Takže ještě jednou díky a budu se těšit na příště.

 

Erika Slabá
Indie mi natolik přeskládala hodnoty, pohled na život, bohatství či chudobu a MNOHO dalšího, že jsem se rozhodla s Indií spojit svůj další život, Nyní v Indii část roku pobývám. Na tomto webu sdílím své ryze osobní zážitky a poselství pro každého, kdo se nebojí změny. Můžu Ti dát tipy a doporučení, pomoct naplánovat cestu, nebo můžeš vyrazit se mnou a zažít Indii ne „all inclusive“ avšak „all reality“.

3 možnosti, jak lépe zvládnout cestu do Indie

Které Ti mohu poskytnout osobně

Konzultace

Konzultace před cestou

Chystáš se do Indie na vlastní pěst sám či s přáteli?

Příprava cesty

Příprava cesty do Indie

Chystáš se sám nebo s přáteli do Indie a chceš pomoci?

India Forever

Společná cesta do Indie

Nemáš ambice vypravit se do Indie po vlastní ose?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.