9.5. 2019 Pink City a Indická svatba

Praha – Brno – 200 km, 3 hodiny jízdy za špatných okolností.

Dillí – Jaipur – 250 km, 5 hodin jízdy, za dobrých okolností :o)

Maximální povolená rychlost na dálnici 80 Km/h, traktory předjíždět povoleno, krávy omezovat zakázáno. Tak přesně takto to vypadá, když se rozhodnete autem vyrazit na tuto cestu.

Ale když se jí rozhodnete absolvovat, na konci vás čeká nádherné, úplně snové město PINK CITY. Asi není mé cesty do Indie, do které bych nezahrnula toto hlavní město Rajastánu.

O jeho památkách a historii jsem už psala mnohokráte, ale proč se zde vracím, má jiný důvod. A tím důvodem je úžasná rodina a přátelé mého kamaráda Govinda, díky kterému mám možnost vidět Jaipur známý i neznámý a pokaždé zde zažít něco nového.

Naposledy jsme společně slavili dvěma roky Hólí a dnes sice dlouhé hodiny pracujeme, ale zároveň si uděláme čas i na příjemné posezení s rodinou, dětmi a přáteli.

Nejprve to začalo nečekaným pozváním na svatbu. Pak to pokračovalo asi hodinovou cestou na místo určení a vyvrcholilo to tím, že se svatba nekoná :o) Nevěsta si to rozmyslela :o))) Takže první skutečná indická svatba mě pořád ještě čeká.

Místo toho nastoupilo jídlo, zábava, hudba a tanec, houpačka a naprosto rodinná pohoda. I když vše bez ženicha a nevěsty, přesto jsme si to užili.

To jednoduše stálo za to.

Erika Slabá
Indie mi natolik přeskládala hodnoty, pohled na život, bohatství či chudobu a MNOHO dalšího, že jsem se rozhodla s Indií spojit svůj další život, Nyní v Indii část roku pobývám. Na tomto webu sdílím své ryze osobní zážitky a poselství pro každého, kdo se nebojí změny. Můžu Ti dát tipy a doporučení, pomoct naplánovat cestu, nebo můžeš vyrazit se mnou a zažít Indii ne „all inclusive“ avšak „all reality“.

3 možnosti, jak lépe zvládnout cestu do Indie

Které Ti mohu poskytnout osobně

Konzultace

Konzultace před cestou

Chystáš se do Indie na vlastní pěst sám či s přáteli?

Příprava cesty

Příprava cesty do Indie

Chystáš se sám nebo s přáteli do Indie a chceš pomoci?

India Forever

Společná cesta do Indie

Nemáš ambice vypravit se do Indie po vlastní ose?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.