Mumbay - ohromné rozdíly ale také dokonalý oběd

9.10. Mumbay – ohromné rozdíly ale také dokonalý oběd

Mumbay – město které nás lákalo a chtěli jsme ho poznat, nás dost zaskočilo. Horko a 90% vlhkost. Nekonečné davy lidi a ohromné rozdíly mezi bohatstvím a chudobou, slamem a úžasnou architekturou. Pro všechny kdo četli Shantaram podotýkám, že jsme si užili dokonalý oběd v Kafe Leopold. Silné zážitky, hluboké emoce a otázka, zda toto město milovat či nenávidět. Koloniální architektura je zde zastoupená Gateway of India, nepřehlédnutelným hotelem Taj Mahal, Victoria Station i mnohými kostely. Je to úplně jiný typ města než např. Delhi. Jedno z největších měst na světě leží na pobřeží Arabského moře a jedno z prvních měst, kde skutečně vnímám přítomnost těžkého průmyslu.
Než ulehneme posíláme z Mumbaye malé doporučení –  i když chcete cestovat levně, zvažte kde se ubytujete. My to bereme s humorem, ale přítomnost švábů a neskutečně špinavé vlastně úplně všechno nás přivedlo k tomu, že se zítra stěhujeme. Dobrou noc.

Erika Slabá
Indie mi natolik přeskládala hodnoty, pohled na život, bohatství či chudobu a MNOHO dalšího, že jsem se rozhodla s Indií spojit svůj další život, Nyní v Indii část roku pobývám. Na tomto webu sdílím své ryze osobní zážitky a poselství pro každého, kdo se nebojí změny. Můžu Ti dát tipy a doporučení, pomoct naplánovat cestu, nebo můžeš vyrazit se mnou a zažít Indii ne „all inclusive“ avšak „all reality“.

3 možnosti, jak lépe zvládnout cestu do Indie

Které Ti mohu poskytnout osobně

Konzultace

Konzultace před cestou

Chystáš se do Indie na vlastní pěst sám či s přáteli?

Příprava cesty

Příprava cesty do Indie

Chystáš se sám nebo s přáteli do Indie a chceš pomoci?

India Forever

Společná cesta do Indie

Nemáš ambice vypravit se do Indie po vlastní ose?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.