7.5.2019 Ať se stane cokoli, vím, že to právě tak má být

7.5.2019

Někdy hodně přemýšlím nad tím, co to vlastně je, co člověka žene a nutí ho opustit ty, které miluje, snášet nepohodlí, dlouhé cesty, únavu, obavy, jenom proto, aby se vrátil do země, která je tak rozporuplná, tak ošidná a tolik až šíleně přitažlivá….

U někoho tento pocit vyvolá jakákoli letenka. A musím se přiznat, že já patřím mezi ně. Ale i kdybych měla tisíce výhrad a tisíce strachů, letenka do INDIE mi nedovolí váhat.

Ten sladkobolný pocit návratu někam, kde máte pocit, že tak nějak patříte, je naprosto nepřekonatelný. A mně nedá spát. Žene mě do míst, která miluji i nenávidím a nedovolí mi říct si: „ tak se na to vykašli“.

Po velkém zklamání, kdy jsem byla nucena odložit svůj návrat do MÉ Indie, teď ale už neváhám. Takže mám sbaleno, všechno, co se dalo zařídit, zařízeno, a frčím…

Nevím, co mě v Indii čeká. Je to vlastně spíše pracovní cesta a bude jiná. Úplně jiná než ty poslední.

Ale ať se stane cokoli, vím, že to právě tak má být.

A tak otevřena novým zážitkům, novým vjemům a novým přátelstvím, nasedám do oblíbeného Boingu Dreamline a s mezipřistáním v Doha začínáme… Bude mi ctí, když si tuto cestu užijete se mnou :o)

Erika Slabá
Indie mi natolik přeskládala hodnoty, pohled na život, bohatství či chudobu a MNOHO dalšího, že jsem se rozhodla s Indií spojit svůj další život, Nyní v Indii část roku pobývám. Na tomto webu sdílím své ryze osobní zážitky a poselství pro každého, kdo se nebojí změny. Můžu Ti dát tipy a doporučení, pomoct naplánovat cestu, nebo můžeš vyrazit se mnou a zažít Indii ne „all inclusive“ avšak „all reality“.

3 možnosti, jak lépe zvládnout cestu do Indie

Které Ti mohu poskytnout osobně

Konzultace

Konzultace před cestou

Chystáš se do Indie na vlastní pěst sám či s přáteli?

Příprava cesty

Příprava cesty do Indie

Chystáš se sám nebo s přáteli do Indie a chceš pomoci?

India Forever

Společná cesta do Indie

Nemáš ambice vypravit se do Indie po vlastní ose?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.