Udajpur - parky, umění, výborné jídlo a dokonalé indické ovoce

7.10. Udaipur – parky, umění, výborné jídlo a dokonalé indické ovoce

Udaipur – jsme tady pár hodin až už nás „Lake City“ spoutalo a uhranulo svojí krásou. Jedno z nejhezčích měst v Rajastanu a moje nejoblíbenější město ve střední Indii, nás přivítalo svými parky, uměním a výborným jídlem. Západ slunce si užíváme v  Monsoom palace  – místo s nejkrásnějším výhledem na Jezerní město. Tentokráte si tady ale moc klidu neužijeme. Je zde několik různých akcí, od loutkového divadla pro děti (viděli jsme kousíček představení, ale dost rychle jsme odešli. Na toto umění přeci jenom potřebujete trochu více indickou duši) až po předsvatební focení. Nevěsta a ženich si užívali své okamžiky před svatbou, a protože si nás všimli, zdobíme jejich předsvatební fotky i my :o) Jak jsem se už nejednou zmiňovala, Indové se prostě rádi fotí a moc rádi dělají fotky s někým, pro ně tak exotickým, jako jsme my.
Ovšem nejen duše ale i tělo potřebuje pokrm. V zahradách Monsoom palace jsme si udělali ovocný piknik a bylo to moc fajn. Papája, ananas, banány, čiku. Samé mňamky, zralé a lahodné. To mi bude v Čechách taky chybět. Ovoce je v Indii jednoduše dokonalé. Mňam.

Udajpur - parky, umění, výborné jídlo a dokonalé indické ovoce

Erika Slabá
Indie mi natolik přeskládala hodnoty, pohled na život, bohatství či chudobu a MNOHO dalšího, že jsem se rozhodla s Indií spojit svůj další život, Nyní v Indii část roku pobývám. Na tomto webu sdílím své ryze osobní zážitky a poselství pro každého, kdo se nebojí změny. Můžu Ti dát tipy a doporučení, pomoct naplánovat cestu, nebo můžeš vyrazit se mnou a zažít Indii ne „all inclusive“ avšak „all reality“.

3 možnosti, jak lépe zvládnout cestu do Indie

Které Ti mohu poskytnout osobně

Konzultace

Konzultace před cestou

Chystáš se do Indie na vlastní pěst sám či s přáteli?

Příprava cesty

Příprava cesty do Indie

Chystáš se sám nebo s přáteli do Indie a chceš pomoci?

India Forever

Společná cesta do Indie

Nemáš ambice vypravit se do Indie po vlastní ose?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.