zpátky v civilizaci

5.10. Zpátky v civilizaci

Jsme zpátky v civilizaci. Po úžasných chvílích strávených v poušti jsme se ocitli v pohádkovém městě Jasalmer. Vzpomínky na poušť v nás ale zůstanou navždy. Po dlouhé, prašné a místy zasypané cestě jsme dorazili na místo, kde končí všechny cesty. Tady jsme vyměnili auto za velblouda a pokračovali dále na tomto netradičním dopravním prostředku. Pekelně se bojím výšek, takže první velbloudí kroky pro mě byly utrpením, ale nakonec, když jsem si trochu zvykla, jsem zjistila, že tento typ cestování je velice pohodlný ( a pro ženy dost příjemný :o) Holky měly každá svého velblouda, my s Jogim jsme si vzali jednoho. Byla jsem za to opravdu vděčná, protože jsem alespoň měla pocit, že v případě nouze největší mě někdo bude zachraňovat. Ujeli jsme tak deset kilometrů do nitra pouště a na obří dunu vystoupali právě v tom okamžiku, kdy začalo zapadat slunce. Všude kolem písek, velbloudi a my. Naprosté ticho, úplná samota a západ slunce. Dokonalá chvíle pro zklidnění, meditaci a plné srdce vděčnosti. Protože tady už slova nestačí a hlavní hlas má srdce.
Po noci v poušti jsme se přesunuli do pouštního města Jasalmer.  Jsme okouzlení a zamilování do města v poušti, které nabízí klid, odpočinek, na každém kroku vás zaujme svoji historii a taky úžasnými nákupy. Vrcholný zážitek nastal nakonec po západu slunce. Vydali jsme se na stříbrný trh, místo kousek od pakistánské hranice, kde se setkávají obchodníci a taky i překupníci pakistánského stříbra. Více Vám k tomu neřeknu :o) zde mě váže slib mlčení :o)))

Erika Slabá
Indie mi natolik přeskládala hodnoty, pohled na život, bohatství či chudobu a MNOHO dalšího, že jsem se rozhodla s Indií spojit svůj další život, Nyní v Indii část roku pobývám. Na tomto webu sdílím své ryze osobní zážitky a poselství pro každého, kdo se nebojí změny. Můžu Ti dát tipy a doporučení, pomoct naplánovat cestu, nebo můžeš vyrazit se mnou a zažít Indii ne „all inclusive“ avšak „all reality“.

3 možnosti, jak lépe zvládnout cestu do Indie

Které Ti mohu poskytnout osobně

Konzultace

Konzultace před cestou

Chystáš se do Indie na vlastní pěst sám či s přáteli?

Příprava cesty

Příprava cesty do Indie

Chystáš se sám nebo s přáteli do Indie a chceš pomoci?

India Forever

Společná cesta do Indie

Nemáš ambice vypravit se do Indie po vlastní ose?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.