4.9.2017 – 8.9.2017 Návštěva z Indie

Posledních pár dní jsem strávila se svým prvním indickým klientem, ale taky kamarádem, kterému jsem zařizovala shengenské vízum a organizovala celou cestu po Evropě. Kishor během jednoho měsíce procestuje Českou republiku, Německo, Slovensko, Rakousko, Maďarsko a Polsko. Celou cestu jsem mu plánovala a organizovala, takže pocit zodpovědnosti mám hodně velký. Ale vyvíjí se to dobře. Až na to, že Kishorovi zásadně nefunguje žádný telefon, nemá s sebou teplé oblečení a je mu pořád zima a nezvládá české jídlo, je vše v nejlepším pořádku :o)


Je krásné se zase jednou podívat na naší zemi očima cizince a slyšet, jak moc je naše země krásná. Asi tak, jak já nacházím nádheru v Indii, Kishor ji vidí u nás a mně to hladí po srdci a hruď se dme pýchou. Hodně humorné situace nastávají, když se potkáváme s mojí rodinou, kde nikdo nemluví anglicky a já mám překládat věci, které nevím ani jak se řeknou česky. A tak popisuji, opisuji, hledám správná smlova a nakonec z toho máme všechni legraci, když se už do angličtiny zamotávám natolik, že si nedokážu vzpomenout na slovo „býk“. No přece „husband of cow“ nakonec prohlašuji. A tomu rozuměli a smáli se i naprostí angličtino-neznalci.

Erika Slabá
Indie mi natolik přeskládala hodnoty, pohled na život, bohatství či chudobu a MNOHO dalšího, že jsem se rozhodla s Indií spojit svůj další život, Nyní v Indii část roku pobývám. Na tomto webu sdílím své ryze osobní zážitky a poselství pro každého, kdo se nebojí změny. Můžu Ti dát tipy a doporučení, pomoct naplánovat cestu, nebo můžeš vyrazit se mnou a zažít Indii ne „all inclusive“ avšak „all reality“.

3 možnosti, jak lépe zvládnout cestu do Indie

Které Ti mohu poskytnout osobně

Konzultace

Konzultace před cestou

Chystáš se do Indie na vlastní pěst sám či s přáteli?

Příprava cesty

Příprava cesty do Indie

Chystáš se sám nebo s přáteli do Indie a chceš pomoci?

India Forever

Společná cesta do Indie

Nemáš ambice vypravit se do Indie po vlastní ose?

Komentáře
  1. Erika Slabá napsal:

    Thank you :o)

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.