4.4. Středa v Galileji

4. 4. Středa v Galileji

Chodit po místech tak úzce spojených s životem Ježíše Krista, je samo o sobě něčím, co člověk prostě nemůže popisovat, ale musí zažít. Galilea je kouzelné místo, jezero obklopené zelení, kopečky a zákoutími, která vás vybízí k tomu zastavit se a jen tak být.

Galilea

Galilea

Kafarnaum

Tiberias, Magdala, Kafarnaum a mnohé další jména jsem znala jen z Bible. A teď jsem tady a můžu stát na stejné dlažbě, stejné půdě, sedět na stejném kamení a kochat se stejným pohledem na okolní krajinu jako „ON“. Myslím, že i těm , kteří se nepovažují za křesťany, tady dost často běhá husí kůže po zádech. Protože prostě tady se to odehrávalo.

Magdala – obraz, který připomíná pomazání nohou Ježíše Marií z Magdaly

Mesiansky kostel v Magdale a jeho oltář

K dnešku toho nechci psát více. Ale tentokrát přidávám fotky a u každé je krátký komentář. Tak dnes jen nekoukejte, ale i čtěte 😁

Ale přesto, alespoň jedna veselá historka z natáčení. Opět máme štěstí na lidi, které potkáváme. Dnes je se mnou na pokoji cca šedesátiletá dáma z USA, fantastická cestovatelka, která do Izraele pravidelně vyráží jen s baťůžkem. Vzaly jsme jí odpoledne na výlet s sebou a opět k nám zavanul dech toho pravého lidství. Ohromeně v této zemi zažíváme, že je úplně jedno, odkud jsi, jaké máš náboženství či jak jsi vychován. Hlavní je KDO jsi a jak přistupuješ k lidem kolem sebe. Karin moc díky, že jsem tě mohla poznat. Byl to skvělý den.

Strom míru: vytesán ve spolupráci židovských a arabských studentů

Erika Slabá
Indie mi natolik přeskládala hodnoty, pohled na život, bohatství či chudobu a MNOHO dalšího, že jsem se rozhodla s Indií spojit svůj další život, Nyní v Indii část roku pobývám. Na tomto webu sdílím své ryze osobní zážitky a poselství pro každého, kdo se nebojí změny. Můžu Ti dát tipy a doporučení, pomoct naplánovat cestu, nebo můžeš vyrazit se mnou a zažít Indii ne „all inclusive“ avšak „all reality“.

3 možnosti, jak lépe zvládnout cestu do Indie

Které Ti mohu poskytnout osobně

Konzultace

Konzultace před cestou

Chystáš se do Indie na vlastní pěst sám či s přáteli?

Příprava cesty

Příprava cesty do Indie

Chystáš se sám nebo s přáteli do Indie a chceš pomoci?

India Forever

Společná cesta do Indie

Nemáš ambice vypravit se do Indie po vlastní ose?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.