pvní den

28.9. První den

Delhi, město, které je turisty vesměs zatracováno, ale já ho vášnivě miluji. Byť nás utahal let, časový posun, průtahy při odbavování na letišti, šílená doprava v Delhi, přesto přes všechno odpoledne vyrážíme na první prohlídku města. Začínáme v Old Delhi a návštěvou Červené pevnosti a Páteční mešity, největší mešity v Indii. Jogi pro nás zorganizoval cestu rikšou a to byl teprve zážitek. Plný provoz, auta, motorky, autobusy a do toho my v zápřahu za kolem, na kterém šlape Ind, tak hubený, že se bojíme o jeho zdraví. Kličkuje s námi, vjíždí do cesty všem motorovým prostředkům a uhání jako o život. Každou chvíli se utírá do ručníku, který je už úplně propocený. Bylo mi ho, chudáka, líto, ale jak se dovídám, práce ho baví, udržuje v dobré kondici a ještě si slušně vydělá. OK. Tak už ho tolik nelituji.

pvní den

Jen co jsme se dostali mezi místní, přišel pravidelný kolotoč žádosti o společné foto. Jsme všechny skoro blondýny, takže jsme během chvíle měly plné náruče dětí a byly obklopeny houfem mužů, žen i teenagerů. Nejčastější věta, kterou slyšíme je “ one photo please“ 😀

 

Erika Slabá
Indie mi natolik přeskládala hodnoty, pohled na život, bohatství či chudobu a MNOHO dalšího, že jsem se rozhodla s Indií spojit svůj další život, Nyní v Indii část roku pobývám. Na tomto webu sdílím své ryze osobní zážitky a poselství pro každého, kdo se nebojí změny. Můžu Ti dát tipy a doporučení, pomoct naplánovat cestu, nebo můžeš vyrazit se mnou a zažít Indii ne „all inclusive“ avšak „all reality“.

3 možnosti, jak lépe zvládnout cestu do Indie

Které Ti mohu poskytnout osobně

Konzultace

Konzultace před cestou

Chystáš se do Indie na vlastní pěst sám či s přáteli?

Příprava cesty

Příprava cesty do Indie

Chystáš se sám nebo s přáteli do Indie a chceš pomoci?

India Forever

Společná cesta do Indie

Nemáš ambice vypravit se do Indie po vlastní ose?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.