cesta letadlem

27.9. Cesta letadlem

Znovu a znovu si říkám, jak moc mám ráda letiště. V okamžiku, kdy se zbavím třináctikilové krosny a odevzdám jí do rukou Božích a letecké společnosti, začíná pro mě skutečné dobrodružství.

Dnes už neletím sama a nemám jen zodpovědnost sama za sebe. Iva je stále nemocná a je na ní vidět, že se necítí úplně nejlépe. Jinak ale moje parťačky jsou skvělé holky, které už v životě něco procestovaly, takže jsou zvyklé na určitý stupeň nepohodlí a určitou míru rizika, které s sebou vše neznámé přináší.

O to více se těším na naše společné zážitky. Teď je už hluboká noc a za pár hodin jsme na letišti v Doha. Zde měníme letadlo a z Doha již přímo do Delhi. V devět ráno se setkáme na letišti s Jogim a pak . . . Věřím, že zapůsobí kouzlo Orientu.

Jdu si na chvíli taky zdřímnout. A z Delhi se zase ozvu.

cesta letadlem

cesta letadlem

Erika Slabá
Indie mi natolik přeskládala hodnoty, pohled na život, bohatství či chudobu a MNOHO dalšího, že jsem se rozhodla s Indií spojit svůj další život, Nyní v Indii část roku pobývám. Na tomto webu sdílím své ryze osobní zážitky a poselství pro každého, kdo se nebojí změny. Můžu Ti dát tipy a doporučení, pomoct naplánovat cestu, nebo můžeš vyrazit se mnou a zažít Indii ne „all inclusive“ avšak „all reality“.

3 možnosti, jak lépe zvládnout cestu do Indie

Které Ti mohu poskytnout osobně

Konzultace

Konzultace před cestou

Chystáš se do Indie na vlastní pěst sám či s přáteli?

Příprava cesty

Příprava cesty do Indie

Chystáš se sám nebo s přáteli do Indie a chceš pomoci?

India Forever

Společná cesta do Indie

Nemáš ambice vypravit se do Indie po vlastní ose?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.