první vydání článků

26.9. První vydání mých článků

Dnes mám velký den. Držím v rukou první časopisy, které uveřejnily mé cestovatelské články a mám z toho tak trochu melancholickou náladu. Mé zážitky, které jsou tak silné a niterné, najednou čtou úplně cizí lidé. Místa, která miluji, najednou poznávají i Ti, které by ani nenapadlo se do Indie podívat. Věřím, že díky tomu více z čtenářů objeví krásu země, která dává vyniknout všem emocím, prožitkům, snům a touhám.

Tak pojďte se se mnou alespoň takto podívat do říše pohádek, do země, kde se sen stává realitou. Pojďte si přečíst mé články v časopisech POHLEDY vydání podzim 2017 a TIPKO září 2017.

Vzpomínky mě tak trochu přemohly, ale vedle toho – zítra začíná má další výprava do Indie :o) Takže když Vás články navnadí, sledujte se mnou na mém blogu a facebooku, co se bude dít tentokráte :o)

Vaše Erika

Erika Slabá
Indie mi natolik přeskládala hodnoty, pohled na život, bohatství či chudobu a MNOHO dalšího, že jsem se rozhodla s Indií spojit svůj další život, Nyní v Indii část roku pobývám. Na tomto webu sdílím své ryze osobní zážitky a poselství pro každého, kdo se nebojí změny. Můžu Ti dát tipy a doporučení, pomoct naplánovat cestu, nebo můžeš vyrazit se mnou a zažít Indii ne „all inclusive“ avšak „all reality“.

3 možnosti, jak lépe zvládnout cestu do Indie

Které Ti mohu poskytnout osobně

Konzultace

Konzultace před cestou

Chystáš se do Indie na vlastní pěst sám či s přáteli?

Příprava cesty

Příprava cesty do Indie

Chystáš se sám nebo s přáteli do Indie a chceš pomoci?

India Forever

Společná cesta do Indie

Nemáš ambice vypravit se do Indie po vlastní ose?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.