Katar

25.– 27.7.2019 Katar – poslední dny v Orientu

Zatímco mojí spolucestovatelé mají v Kataru jen mezipřistání, já si zde dopřávám pár dní odpočinku, klidu a relaxu. A taky setkání s přáteli :o)

Katar je tak jiná země, tak strašně odlišná od Indie a přesto stejně nádherná a exotická. . . Říká se o ní, že to je země bytů a klimatizací. A něco na tom asi bude. Teplota v osm ráno je 42 stupňů a v průběhu dne se dostává až k padesátce.  Proto místní vychází buď brzo ráno nebo až po západu slunce.

Je to jedna z mých oblíbených zemí a jsem moc ráda, že tady můžu chvíli pobýt . Nádherná muzea islámského umění, super moderní stavby, SOUQ – centrum života, staré tržiště s nabídkou toho nejrozmanitějšího zboží z celého Orientu.

Pojďte se se mnou pokochat krásou tohoto místa. Z této cesty je to zároveň  mé rozloučení. Ale slibuji, že už teď střádám v hlavě plány na svá další putování a brzo začnu připravovat novou cestu do mého druhého domova – krásné a milované Indie.

S láskou vaše Erika

Erika Slabá
Indie mi natolik přeskládala hodnoty, pohled na život, bohatství či chudobu a MNOHO dalšího, že jsem se rozhodla s Indií spojit svůj další život, Nyní v Indii část roku pobývám. Na tomto webu sdílím své ryze osobní zážitky a poselství pro každého, kdo se nebojí změny. Můžu Ti dát tipy a doporučení, pomoct naplánovat cestu, nebo můžeš vyrazit se mnou a zažít Indii ne „all inclusive“ avšak „all reality“.

3 možnosti, jak lépe zvládnout cestu do Indie

Které Ti mohu poskytnout osobně

Konzultace

Konzultace před cestou

Chystáš se do Indie na vlastní pěst sám či s přáteli?

Příprava cesty

Příprava cesty do Indie

Chystáš se sám nebo s přáteli do Indie a chceš pomoci?

India Forever

Společná cesta do Indie

Nemáš ambice vypravit se do Indie po vlastní ose?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.