24.6. 2018 Melancholická nálada

Mám dnes nějakou melancholickou náladu. Stýská se mi po sluníčku, teple, vůních a chutích Indie. Jsem už měsíc doma a ještě skoro dva měsíce bude trvat, než se do Indie vrátím. Těší mě každý okamžik, kdy připravuji cesty pro své klienty, kdy si píšu a volám se svými přáteli z Indie, kdy odpovídám na maily těch, které můj projekt zaujal… Ale někdy ani to nestačí.

A tak si začínám prohlížet fotky z poslední cesty a připomínám si každý okamžik, každý vjem, každou emoci, kterou jsem ty nádherné tři týdny cítila. A jako už mnohokrát mě napadá, kdy se vlastně zážitek mění ve vzpomínku. Dneska určitě ne…

Koukám na fotky z Velké páteční mešity v Dillí a docela se bavím tím, jakou tam máme všichni ránu. Posledně jsem trochu podcenila množství a délku oblečení, a tak nás všechny nacpali do barevných kostýmů, dlouhých kusů látky, ve kterých se nejen že dá schovat úplně všechno, ale taky se v nich nedá vůbec chodit.

Tak už se zase cítím lépe. Asi se k těm fotkám budu vracet častěji 😉 a třeba i nějaké přidám na blog. Tak se pojďte pobavit se mnou ☺

 

Erika Slabá
Indie mi natolik přeskládala hodnoty, pohled na život, bohatství či chudobu a MNOHO dalšího, že jsem se rozhodla s Indií spojit svůj další život, Nyní v Indii část roku pobývám. Na tomto webu sdílím své ryze osobní zážitky a poselství pro každého, kdo se nebojí změny. Můžu Ti dát tipy a doporučení, pomoct naplánovat cestu, nebo můžeš vyrazit se mnou a zažít Indii ne „all inclusive“ avšak „all reality“.

3 možnosti, jak lépe zvládnout cestu do Indie

Které Ti mohu poskytnout osobně

Konzultace

Konzultace před cestou

Chystáš se do Indie na vlastní pěst sám či s přáteli?

Příprava cesty

Příprava cesty do Indie

Chystáš se sám nebo s přáteli do Indie a chceš pomoci?

India Forever

Společná cesta do Indie

Nemáš ambice vypravit se do Indie po vlastní ose?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.