Türkish Aerline

23.6. Nové indické dobrodružství začíná

Sedím už čtyři hodiny na letišti v Istanbulu a hloupě se usmívám. Začíná moje nové indické dobrodružství.

Slíbila jsem, že tentokráte povedu videodeník, ale zmatky na Ruzyni a nekonečná únava v Istanbulu mě nutí totálně prokrastinovat.

Mám dost nešťastný let, čekám tady sedm hodin a to by umořilo kde koho. Ale slíbila jsem si, že tato cesta bude skutečně low cost takže i letenky jsem vybírala podle ceny. Fakt jsem zvědavá, na kolik mě těch 16 dní vyjde. Na konci to sčítnu a doufám, že ustojím svoje představy😀

Za necelé tři hodiny odlétám směr Delhi, aneb ráno bych měla přistát na letišti Indiry Ghandiové v New Delhi.

Mám ráda letiště. Tu změť lidí všech národů, barev a kultur. Líbí se mi pozorovat jak se chovají, jak vypadají. Tady opravdu dochází k propojení všech. Protože všichni máme jedinou touhu, doletět v pořádku do cíle naší cesty.

Mě možná od většiny ostatních ale odděluje ještě jeden cíl, po třech měsících se znovu setkám se  svým přítelem a kamarádem. Na letišti mě bude čekat a celou dobu se mnou bude trávit můj kamarád  Joginder. Jaké to bude?  Pořád si budeme tolik rozumět? Pořád mu bude připadat jako dobrý nápad vrhnout se se mnou do víru událostí, opustit běžný stereotyp a zkusit se v Indii postavit na vlastní nohy?  

Erika Slabá
Indie mi natolik přeskládala hodnoty, pohled na život, bohatství či chudobu a MNOHO dalšího, že jsem se rozhodla s Indií spojit svůj další život, Nyní v Indii část roku pobývám. Na tomto webu sdílím své ryze osobní zážitky a poselství pro každého, kdo se nebojí změny. Můžu Ti dát tipy a doporučení, pomoct naplánovat cestu, nebo můžeš vyrazit se mnou a zažít Indii ne „all inclusive“ avšak „all reality“.

3 možnosti, jak lépe zvládnout cestu do Indie

Které Ti mohu poskytnout osobně

Konzultace

Konzultace před cestou

Chystáš se do Indie na vlastní pěst sám či s přáteli?

Příprava cesty

Příprava cesty do Indie

Chystáš se sám nebo s přáteli do Indie a chceš pomoci?

India Forever

Společná cesta do Indie

Nemáš ambice vypravit se do Indie po vlastní ose?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.