23. – 24.8.2018 Incredible India

Tak a už zase sedím v letadle. Kolikrát jsem se už svěřovala s tím, že nenávidím létání? A že to je to jediné, díky čemu do Indie nelétám častěji? Ne, ne, o tom to není. Vnímám, jak moc se těším, a přitom jak moc mi bude smutno. Zažívám jakousi schizofrenii. Nevím, jestli to znáte, ale něco vás pořád žene kupředu dále a dále. Ale zároveň cítíte, že vás to taky volá zpátky domů.  A už se těšíte, až všechny ty úžasné zážitky budete vyprávět doma, u skleničky vína.

Ale tentokrát to je prostě jiné. Tak jaké jsou změny? Jednak do Indie letím se svými přáteli a obchodními partnery, jednak se hned první den setkám s Monikou a Lenkou, kterým jsem plánovala celou jejich cestu a dnešek je jejich poslední den v Indii, pak taky tato cesta nebude jen o poznávání, ale taky o tom, abych vám všem, kteří po tom toužíte, přivezla pozdrav ze země Tisíce a jedné noci a do budoucna připravila nabídku toho nejlepšího, co tato země nabízí.

Další změnou je to, že se asi budu těšit domů :o) Ale to je tajné, takže až třeba někdy příště :o))

 

Ale už jsme tady. Celí. Živí a zdraví, po 14 hodinách na cestě nás vítá letiště Indiry Ghándiové v Dillí. A hned na úvod zažíváme první zázrak. Odbavení netrvá ani hodinu a kolem 10.30 se ocitám před letištěm, v podnebí, které je něco mezi tropickým deštným pralesem a rozpálenou pouští.

A hned jedeme na Tchaj, hotel, sprcha a první prohlídka Dillí. Nádhera, krása a totální pohoda.

Jen snad Zdeňkův příspěvek na blog: Když vám v Indii připraví nepálivé jídlo, pro Evropana to znamená hraniční hodnotu přežití pálivosti :o)))

Dneska jsem opravdu k smrti unavená, takže ode mě nečekejte žádná moudra. O to více se ale můžete pokochat fotkami Terky, která snad konečně ukáže Indii v podobě, která nebude zkažena mým fotografickým umem.

   

Erika Slabá
Indie mi natolik přeskládala hodnoty, pohled na život, bohatství či chudobu a MNOHO dalšího, že jsem se rozhodla s Indií spojit svůj další život, Nyní v Indii část roku pobývám. Na tomto webu sdílím své ryze osobní zážitky a poselství pro každého, kdo se nebojí změny. Můžu Ti dát tipy a doporučení, pomoct naplánovat cestu, nebo můžeš vyrazit se mnou a zažít Indii ne „all inclusive“ avšak „all reality“.

3 možnosti, jak lépe zvládnout cestu do Indie

Které Ti mohu poskytnout osobně

Konzultace

Konzultace před cestou

Chystáš se do Indie na vlastní pěst sám či s přáteli?

Příprava cesty

Příprava cesty do Indie

Chystáš se sám nebo s přáteli do Indie a chceš pomoci?

India Forever

Společná cesta do Indie

Nemáš ambice vypravit se do Indie po vlastní ose?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.