23.-24.7.2019 Návrat do Dillí

A jsme zpátky tam, kde jsme začali.

Dillí je pro mě naprosto úžasné město. Spojuje v sobě klasickou Indii i moderní metropoli. Po téměř třech týdnech putování jsme všichni unaveni. Indie je velice intenzivní země a pro každého, kdo je tady poprvé, přináší tolik vjemů, že tři týdny jsou opravdu tak akorát. I přesto doufám, že si to všichni ty poslední hodiny tady užíváme.

Přiznávám se, že i mně se moc nedostává slov. Prožila jsem tady fantastické dny se skvělou partou lidí. Bylo mi s nimi hrozně moc fajn a pevně věřím, že jsem jim ukázala zemi, kterou miluji, ve všech podobách, v jakých ji znám.

Mně samotné je smutno. Vím, že zítra už odlétáme zpět a mně se tolik nechce. . . Poslouchám Bolywoodské soundtracky, kapou mi krokodýlí slzy a už teď vím, že zase musím brzo zpátky. Ne, že bych se netěšila domů. Miluji svůj život i vše, co mi přináší, jen prostě mám někdy pocit, že více patřím sem než tam. 

Erika Slabá
Indie mi natolik přeskládala hodnoty, pohled na život, bohatství či chudobu a MNOHO dalšího, že jsem se rozhodla s Indií spojit svůj další život, Nyní v Indii část roku pobývám. Na tomto webu sdílím své ryze osobní zážitky a poselství pro každého, kdo se nebojí změny. Můžu Ti dát tipy a doporučení, pomoct naplánovat cestu, nebo můžeš vyrazit se mnou a zažít Indii ne „all inclusive“ avšak „all reality“.

3 možnosti, jak lépe zvládnout cestu do Indie

Které Ti mohu poskytnout osobně

Konzultace

Konzultace před cestou

Chystáš se do Indie na vlastní pěst sám či s přáteli?

Příprava cesty

Příprava cesty do Indie

Chystáš se sám nebo s přáteli do Indie a chceš pomoci?

India Forever

Společná cesta do Indie

Nemáš ambice vypravit se do Indie po vlastní ose?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.