Erika s Kanhaiyem

21.7.2019 Můj druhý domov

Jaipur – město, které já osobně považuji v Indii za svůj druhý domov. Díky tomu, kolikrát jsem zde byla, díky přátelům, které tady mám, díky tomu, že jsem tady i na poutači jednoho místního hotýlku :o)

Ale stejně, protože to je opravdu rozlehlé město, tady vždycky najdu ještě nějaké zákoutí, které pořád neznám . Co ale znám výborně a nikdy nezapomenu navštívit, je Monkey Temple . . . Vždycky jsem moc ráda, když tady natrefím na Kanhaiyu – je to takový opičí muž. Vzít ho do chrámu znamená, že si to s opičkami skutečně užijete :o)

Kanhaiyu vidím už z dálky. Právě někam odchází a tak ještě téměř za jízdy vyskakuji z auta a uháním za ním. Vypadá to, že mě rád vidí a ani mi nedá moc práce ho přesvědčit, aby svůj odchod odložil a vydal se navštívit opy s námi.

Vypráví mi, že byl zrovna na cestě do džungle a že neměl v plánu se několik dní vracet. Ale když už jsme měli to štěstí a potkali se, tak si na nás čas určitě udělá. Napadá mě, že by mi na sebe mohl dát třeba telefon. Příště bych mu mohla zavolat a nespoléhat se na náhodu. To ale odmítá se slovy, že telefon není důležitý, když se prý budeme mít setkat, tak bohové určitě naše setkání zase zařídí. Zní to až mysticky a tak jen přikývnu a předám mu do péče své svěřence. Myslím, že si to zase jednou užili :o)

PS: Když jsme dali Kanhaiymu na konci pěkné bakšišné, telefon mi na sebe dal a ani jsem si o něj nemusela zase říkat. Tak nevím, skoro to vypadá, že rupie bohy naklonily více, než nějaké mystérium :o) Holt ale i to je Indie :o)))

Erika Slabá
Indie mi natolik přeskládala hodnoty, pohled na život, bohatství či chudobu a MNOHO dalšího, že jsem se rozhodla s Indií spojit svůj další život, Nyní v Indii část roku pobývám. Na tomto webu sdílím své ryze osobní zážitky a poselství pro každého, kdo se nebojí změny. Můžu Ti dát tipy a doporučení, pomoct naplánovat cestu, nebo můžeš vyrazit se mnou a zažít Indii ne „all inclusive“ avšak „all reality“.

3 možnosti, jak lépe zvládnout cestu do Indie

Které Ti mohu poskytnout osobně

Konzultace

Konzultace před cestou

Chystáš se do Indie na vlastní pěst sám či s přáteli?

Příprava cesty

Příprava cesty do Indie

Chystáš se sám nebo s přáteli do Indie a chceš pomoci?

India Forever

Společná cesta do Indie

Nemáš ambice vypravit se do Indie po vlastní ose?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.