Oslava narozenin po indicku

20.3. Oslava narozenin po indicku

Dnes je den štěstí. Přesně ve dvě hodiny třicet minut nastává okamžik, kdy se sny stávají skutečností a přání dochází naplnění. Stojím v Delhi u Indian Gate a přeju si jediné: ”Ať můžu svůj život propojit s touto zemí. Ať mi je dopřáno část života prožít zde.”

Jelikož dnes slavím narozeniny, mojí přátelé mi připravili velké překvapení. Dostala jsem od nich Birthday cake. K tomu se váže určitá tradice. Oslavenec koláč (který je spíš chutí i vzhledem příbuzný našemu dortu) nakrájí, každý si vezme jeden kousek a navzájem se koláčem krmí. Zhruba takto: já ti dám kousek a ty dáš zase kousek mně :o) to vše jsme zapíjeli chlazeným pivem a překvapivě to nezpůsobilo žádné střevní potíže. Tak si už asi začínám zvykat. Zítra brzy ráno odlétám a několikrát během dne potichu brečím. Večer, když mám jít spát, tak i nahlas. Bolí mě srdce a každý nádech, kdy cítím ty tolik milované a dnes již tolik známé vůně, mi vhání nové slzy do očí. Beru do ruky kalendář a ještě než odlétám, mám již naplánovaný příští přílet. Protože zde je mé místo, zde je můj druhý domov.

Erika Slabá
Indie mi natolik přeskládala hodnoty, pohled na život, bohatství či chudobu a MNOHO dalšího, že jsem se rozhodla s Indií spojit svůj další život, Nyní v Indii část roku pobývám. Na tomto webu sdílím své ryze osobní zážitky a poselství pro každého, kdo se nebojí změny. Můžu Ti dát tipy a doporučení, pomoct naplánovat cestu, nebo můžeš vyrazit se mnou a zažít Indii ne „all inclusive“ avšak „all reality“.

3 možnosti, jak lépe zvládnout cestu do Indie

Které Ti mohu poskytnout osobně

Konzultace

Konzultace před cestou

Chystáš se do Indie na vlastní pěst sám či s přáteli?

Příprava cesty

Příprava cesty do Indie

Chystáš se sám nebo s přáteli do Indie a chceš pomoci?

India Forever

Společná cesta do Indie

Nemáš ambice vypravit se do Indie po vlastní ose?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.