Ashram v Rishikeshi, India

20.10. Sjíždíme 17 km úsek řeky Gangy v podhůři Himalájí. Peřeje “IV”

Dnes je vlastně už zítřek, ale včerejšek byl opět tak plný zážitků, že jsem večer usnula, aniž bych byla schopna své zážitky sepsat. Tak nejprve ráno jsme celá parta vyrazili na rafty. Měli jsme jako kapitány dva nádherné kluky, plné slunce, hudby a vášně. Drobné upozornění – celý život se pekelně bojím výšek a hloubek a plavec jsem skutečně špatný.

Sjíždíme úsek cca 17 km řeky Gangy v podhůři Himalájí. Peřeje “IV” (vodáci budou vědět, o co se jedná) a já jsem to dala !?! Ba co více, padla jsem za oběť našim průvodcům, nechala se shodit do vody a slavnostně můžu prohlásit, že jsem řeku Gangu nejen sjížděla na raftu, ale taky se v ní koupala a obávám se že jsem se jí i napila.

Odpoledne pak vyrážím užít si pravou ajurvédskou masáž. To, co zažívám, je úplně jiná dimenze. Dopřávám si dvouhodinovou masáž celého těla, kapající horký olej na čele a 10 min parní sauny – více bych tam stejně nevydržela. Víte, že během masáže Vám masérka vpraví do kůže dva litry oleje? No a to, co pak z Vás smyje, má barvu kávové sedliny. . . Připadám si jako znovuzrozená. Trochu si povídám s masérkou, která je tak v mém věku. Povídáme si o mužích, vdavkách a dětech. Ptá se mě, jestli nějaké mám. Odpovídám, že ne a pak se na to samé na oplátku ptám já jí. Trochu zesmutní a říká, že také žádné nemá. Že měla jedno, ale to si vzala Ganga. Tak teď už nemám co říct.

Erika Slabá
Indie mi natolik přeskládala hodnoty, pohled na život, bohatství či chudobu a MNOHO dalšího, že jsem se rozhodla s Indií spojit svůj další život, Nyní v Indii část roku pobývám. Na tomto webu sdílím své ryze osobní zážitky a poselství pro každého, kdo se nebojí změny. Můžu Ti dát tipy a doporučení, pomoct naplánovat cestu, nebo můžeš vyrazit se mnou a zažít Indii ne „all inclusive“ avšak „all reality“.

3 možnosti, jak lépe zvládnout cestu do Indie

Které Ti mohu poskytnout osobně

Konzultace

Konzultace před cestou

Chystáš se do Indie na vlastní pěst sám či s přáteli?

Příprava cesty

Příprava cesty do Indie

Chystáš se sám nebo s přáteli do Indie a chceš pomoci?

India Forever

Společná cesta do Indie

Nemáš ambice vypravit se do Indie po vlastní ose?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.