Krysí chrám - odpor nebo velké štěstí

2.10. Krysí chrám – odpor nebo velké štěstí?

Dnes máme za sebou dlouhou cestu. Po šesti hodinách jsme dorazili do Bikaniru. Unavení, utahaní ale s dalšími novými zážitky.  Aby těch zvířátek nebylo po cestě málo, dali jsme si dnes Krysí chrám. Myšky už nejsou tak mazlivé, jako opičky a asi ani tolik čistotné. Někteří z nás k nim měli vysloveně odpor :o) Ono ty krysy byly opravdu všude a chvílemi musel člověk hodně přemýšlet nad tím, kam si stoupne. Legenda praví, že kdo v Krysím chrámu uvidí bílou krysu, bude mít velké štěstí a čeká ho velké bohatství. Jogi tvrdí, že ji tentokráte skutečně viděl. Tak doufám, že se legenda u něj naplní :o) Já holt budu muset dále pracovat. :o)))
Zítra odjíždíme do pouště, takže chvíli nebudeme ve spojení. Už teď se ale těším, co budu vyprávět dále. Thárská poušť je totiž prý velice tajemná. Tak uvidíme.

Erika Slabá
Indie mi natolik přeskládala hodnoty, pohled na život, bohatství či chudobu a MNOHO dalšího, že jsem se rozhodla s Indií spojit svůj další život, Nyní v Indii část roku pobývám. Na tomto webu sdílím své ryze osobní zážitky a poselství pro každého, kdo se nebojí změny. Můžu Ti dát tipy a doporučení, pomoct naplánovat cestu, nebo můžeš vyrazit se mnou a zažít Indii ne „all inclusive“ avšak „all reality“.

3 možnosti, jak lépe zvládnout cestu do Indie

Které Ti mohu poskytnout osobně

Konzultace

Konzultace před cestou

Chystáš se do Indie na vlastní pěst sám či s přáteli?

Příprava cesty

Příprava cesty do Indie

Chystáš se sám nebo s přáteli do Indie a chceš pomoci?

India Forever

Společná cesta do Indie

Nemáš ambice vypravit se do Indie po vlastní ose?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.