smutné ráno

18.1. Smutné ráno

Dnešní den má téměř magický datum a já smutně koukám na propadlou letenku. Tentokráte jsme s mým parťákem Joginderem při žádosti o vízum neuspěli.

Vyjádření České ambasády: „Žádost o vízum byla zamítnuta BEZ udání důvodů. Můžete požádat o přezkoumání nebo si zažádat znovu. Termín vyjádření k Vaší žádosti o přezkoumání je minimálně 30 dní.“

Napadá mě tolik myšlenek: proč slušný člověk má vstup do naší země zakázán i když splnil všechny požadavky? Proč bráníme vstupu jednotlivci, který žádá oficiálně, ale nebráníme vstupu mnoha jiných, kteří k nám přicestují ilegálně? Jak je možné, že ten, kdo má všechny doklady v pořádku sem nesmí, ale lidé úplně bez dokladů se k nám dostanou?

Ale to jsou jen myšlenky, kterými nemá smysl se trápit. Minulost nezměníme, budoucnost nemusí nastat. To jediné, co máme ve svých rukou je dnešek, právě tento okamžik.

A tak zamáčknu slzu, popřeji do Indie krásný den a jdu dále pracovat na svém snu, své cestě, která nekončí jedním neúspěchem. Možná budou další, možná přijdou i jiná zklamání, ale já mám víru a naději. A tu v tento mrazivý den přeji i Vám všem.

 

Vaše Erika

Erika Slabá
Indie mi natolik přeskládala hodnoty, pohled na život, bohatství či chudobu a MNOHO dalšího, že jsem se rozhodla s Indií spojit svůj další život, Nyní v Indii část roku pobývám. Na tomto webu sdílím své ryze osobní zážitky a poselství pro každého, kdo se nebojí změny. Můžu Ti dát tipy a doporučení, pomoct naplánovat cestu, nebo můžeš vyrazit se mnou a zažít Indii ne „all inclusive“ avšak „all reality“.

3 možnosti, jak lépe zvládnout cestu do Indie

Které Ti mohu poskytnout osobně

Konzultace

Konzultace před cestou

Chystáš se do Indie na vlastní pěst sám či s přáteli?

Příprava cesty

Příprava cesty do Indie

Chystáš se sám nebo s přáteli do Indie a chceš pomoci?

India Forever

Společná cesta do Indie

Nemáš ambice vypravit se do Indie po vlastní ose?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.