15.7.2019 Rishikesh mnoha pohledy

Rishikesh – centrum jógy a ajurvédy, festivalů a chrámů, opic, krav a neustále proudících davů lidí. Já jsem si tady dala den úplné relaxace a odpočinku. Ostatní si užili atmosféru tohoto místa každý po svém. Tak se pojďte se mnou podívat na to, co se zde dalo vidět . . .

Evin den: je to neuvěřitelné, ale právě tady se Evě splnil její sen. O Rishikeshi toho tolik slyšela. Její nejbližší přátelé zde strávili dlouhé měsíce a ona měla konečně možnost toto místo navštívit také. A tak si jen tak sedla na břehu Gangy, vnímala atmosféru místa kdysi tak vzdáleného a teď tak blízkého a nám všem udělala mraky krásných fotek.

Pavlin den: jedním slovem jóga. Je naprosto jednoduché domluvit si v Rishikeshi hodinu jógy, ale holt se občas stane, že učitel nedorazí a nebere telefon. Ještě že v ašrámu jsou volné hodiny k mání téměř nepřetržitě. No jo, Pavla zažila opět jednou střet s indickou realitou :o)

Vojtův den: nádherná procházka po obou březích Gangy a trochu rozpačité pozorování mostu, který oba břehy spojuje. Vojta tvrdí, že by ten most už vlastně dávno měl spadnout a že to, jak se houpe, svědčí o mnoha konstrukčních chybách. Ale popravdě, po mostě denně proudí tisíce a tisíce lidí, jezdí motorky a skútry a běhají všetečné opičky, takže když nespadl dodnes, tak snad ještě chvíli vydrží . . .

Zuzčin den: Ajur Véda a úžasné masáže, které člověka přivedou opravdu do jiné dimenze. Představte si několik litrů oleje, které se vám vmasírují do kůže a vlasů. Jejich účinek je naprosto dechberoucí a Zuzka si skutečně mohla připadat jako indická princezna (a taky tak vypadala :o)

Byly to pro nás všechny okamžiky úplného relaxu, odpočinku a pohody před další cestou, která nás čeká.

Tak ti, milá Rishikeshi, děkujeme za vlídné přijetí. 

Erika Slabá
Indie mi natolik přeskládala hodnoty, pohled na život, bohatství či chudobu a MNOHO dalšího, že jsem se rozhodla s Indií spojit svůj další život, Nyní v Indii část roku pobývám. Na tomto webu sdílím své ryze osobní zážitky a poselství pro každého, kdo se nebojí změny. Můžu Ti dát tipy a doporučení, pomoct naplánovat cestu, nebo můžeš vyrazit se mnou a zažít Indii ne „all inclusive“ avšak „all reality“.

3 možnosti, jak lépe zvládnout cestu do Indie

Které Ti mohu poskytnout osobně

Konzultace

Konzultace před cestou

Chystáš se do Indie na vlastní pěst sám či s přáteli?

Příprava cesty

Příprava cesty do Indie

Chystáš se sám nebo s přáteli do Indie a chceš pomoci?

India Forever

Společná cesta do Indie

Nemáš ambice vypravit se do Indie po vlastní ose?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.