Mapa - cesta z Indie do Čech

15.5. Návrat

Nesnáším ty okamžiky, kdy jsem ještě v Indii, ale už vím, že za pár hodin letím zpátky. Už se mi stýská a přitom ještě nemá po čem.

Poslední noc obvykle nespím a snažím se všemi smysly načerpat tu ohromnou energii, která zde proudí a nabíjí mě, dává mi chuť jít za svými sny a věřit, že každý příběh si zaslouží dobrý konec.

Ale co je to vlastně dobrý konec? Tak určitě jsem vděčná za klidný let z Dillí do Říma (celý jsem ho prospala). Nakonec dobře dopadlo i to, že naše letadlo na letišti v Římě nabořili, a kvůli tomu jsme směr Praha vzlétli o více než dvě hodiny později. Určitě je pozitivní, že i přes odporné turbulence a vysloveně nepříznivé počasí jsme v pořádku přistáli na Ruzyni.

Pro mě je ale dobrý konec především to, že mám pod polštářem už itinerář příští cesty. Takže nejpozději na konci srpna budu zase v oblacích 🙂  Tentokrát to bude vysloveně speciální cesta. Chci vyzkoušet, jak se dá do Indie dojet autobusem 😉 Tak uvidíme, jak a jestli se to povede. Ale i kdyby to tak nemělo být, srpnová Indie mě čeká 🙂 🙂 🙂

Erika Slabá
Indie mi natolik přeskládala hodnoty, pohled na život, bohatství či chudobu a MNOHO dalšího, že jsem se rozhodla s Indií spojit svůj další život, Nyní v Indii část roku pobývám. Na tomto webu sdílím své ryze osobní zážitky a poselství pro každého, kdo se nebojí změny. Můžu Ti dát tipy a doporučení, pomoct naplánovat cestu, nebo můžeš vyrazit se mnou a zažít Indii ne „all inclusive“ avšak „all reality“.

3 možnosti, jak lépe zvládnout cestu do Indie

Které Ti mohu poskytnout osobně

Konzultace

Konzultace před cestou

Chystáš se do Indie na vlastní pěst sám či s přáteli?

Příprava cesty

Příprava cesty do Indie

Chystáš se sám nebo s přáteli do Indie a chceš pomoci?

India Forever

Společná cesta do Indie

Nemáš ambice vypravit se do Indie po vlastní ose?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.