Nový kousek Delhi

11.3. Příběh pokračuje…

V brzkých, hodně brzkých, ranních hodinách naše letadlo dosedá na přistávací plochu v Delhi. Vítá mě úsvit, tropické teploty a již svým způsobem známé prostředí. Když procházím dlouhou příletovou halou, mám pocit, jako bych se vrátila domů. Ty vůně, zvuky, barvy, mi připadají tak důvěrně známé. Tolik, tolik se mi stýskalo. Tak neskutečně moc mi tato země chyběla. Její touhy, přání, spiritualita i živočišnost. A to v tuto chvíli nevím, co všechno mám před sebou.

Na letišti mě čeká můj řidič, průvodce, a za pár dní i skvělý kamarád. To teď ještě nevím, ale úpřimně, i kdyby mi to někdo začal v tuto chvíli vyprávět, tak neuvěřím.

Teď jsem jen, jako obvykle, totálně unavená a potřebuji si odpočinout. Přece jenom jsem zase téměř 24 hodin vzhůru.

Cesta z letiště mě přenese zpátky v čase a já mám pocit, jako bych nikdy neodletěla. Prostě jen navazuji na nit, která se na chvíli zašmodrchala a teď má zase šanci vést mě dále, k poznání této země, ale hlavně k mému poznání sebe sama.

Zítra odjíždím slavit Hólí k mým přátelům do Jaipuru. Tak na to se potřebuji pořádně vyspat.

Erika Slabá
Indie mi natolik přeskládala hodnoty, pohled na život, bohatství či chudobu a MNOHO dalšího, že jsem se rozhodla s Indií spojit svůj další život, Nyní v Indii část roku pobývám. Na tomto webu sdílím své ryze osobní zážitky a poselství pro každého, kdo se nebojí změny. Můžu Ti dát tipy a doporučení, pomoct naplánovat cestu, nebo můžeš vyrazit se mnou a zažít Indii ne „all inclusive“ avšak „all reality“.

3 možnosti, jak lépe zvládnout cestu do Indie

Které Ti mohu poskytnout osobně

Konzultace

Konzultace před cestou

Chystáš se do Indie na vlastní pěst sám či s přáteli?

Příprava cesty

Příprava cesty do Indie

Chystáš se sám nebo s přáteli do Indie a chceš pomoci?

India Forever

Společná cesta do Indie

Nemáš ambice vypravit se do Indie po vlastní ose?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.