V klášteře Lamayuru

10.7. 2019 Buddhistický klášter Lamayuru

Když je samotná cesta vašim cílem, není zapotřebí nikam spěchat. Vzdálenost neměříte na ujeté kilometry, ale na hodiny strávené na cestě, na zážitky, které vás potkaly a na místa, které jste mohli objevit.

My dnes pokračujeme v cestě do Lehu a necháváme za sebou zelený Kašmír. Pomalu stoupáme stále výše a krajina se stává nejprve zeleno – zlatou, později už jen zlato – hnědou s bílými vrcholky hor.

Navštěvujeme nejvýše položený buddhistický klášter Lamayuru a pak se už spouštíme do Lehu, 3500 m.n.m.

Trochu hůř se nám dýchá a vyjít byť jen pár schodů stojí určitou námahu. Jsme prostě docela vysoko. Ale pro každého, kdo miluje hory a přírodu, to jednoduše stojí za to. A zvládáme to všichni.

Nejmladšímu z naší výpravy je 33 a nejstaršímu 54. Nejlehčí váha je nějakých 65 a nejtěžší tak o 40 kg více. Ale jak jsem psala, zvládáme to všichni. A to je hlavní.

Nejsme tady proto, abychom podávali vrcholné sportovní výkony, ale proto, abychom zažili, prožili a objevili tak trochu sami sebe v zemi Buddhů a hor tak vysokých, že se dotýkají nebe.

Pojďte se s námi na tu nádheru podívat. 

Erika Slabá
Indie mi natolik přeskládala hodnoty, pohled na život, bohatství či chudobu a MNOHO dalšího, že jsem se rozhodla s Indií spojit svůj další život, Nyní v Indii část roku pobývám. Na tomto webu sdílím své ryze osobní zážitky a poselství pro každého, kdo se nebojí změny. Můžu Ti dát tipy a doporučení, pomoct naplánovat cestu, nebo můžeš vyrazit se mnou a zažít Indii ne „all inclusive“ avšak „all reality“.

3 možnosti, jak lépe zvládnout cestu do Indie

Které Ti mohu poskytnout osobně

Konzultace

Konzultace před cestou

Chystáš se do Indie na vlastní pěst sám či s přáteli?

Příprava cesty

Příprava cesty do Indie

Chystáš se sám nebo s přáteli do Indie a chceš pomoci?

India Forever

Společná cesta do Indie

Nemáš ambice vypravit se do Indie po vlastní ose?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.